Drodzy Przyjaciele Naszego Domu
Autor: Oz@sp3 24 czerwca 2020

co roku zapraszaliśmy Was do siebie, aby wspólnie spędzić czas i podziękować WAM za wszystko. IV Dzień Wdzięczności w tym roku miał być również przyjęciem z okazji 65-lecia naszej placówki. Niestety ze względu na obecną sytuację musieliśmy poszukać alternatywy. Zapraszamy zatem do obejrzenia krótkiego filmu, w którym zabierzemy Państwa  w niezwykłą podróż w czasie – od przeszłości (tej odległej i tej całkiem bliskiej), przez teraźniejszość po plany na przyszłość. Niechaj zapis naszych słów i gestów będzie wyrazem naszej wdzięczności dla WAS. Bóg zapłać za wszelkie dobro, jakie otrzymujemy każdego dnia.  

https://drive.google.com/file/d/19fP-Ajzmf7uvilZacIt73kVYKiXLqU4b/view?usp=sharing 

Z wyrazami szacunku

Dyrektor Domu

Anna Sławińska

Dom Pomocy Społecznej dla dzieci w Strumieniu

prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Szkolnych de Notre Dame

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij