Autor: UN 26 czerwca 2020

WYPRAWKA PIERWSZOKLASISTY 2020/2021

Tornister lekki, z usztywnionym tyłem, szerokie i miękkie szelki z regulowaną długością

– 1 zeszyt 16-kartkowy w wąskie linie (podpisany)

– 1 zeszyt 16-kartkowy w kratkę (podpisany)

– 1 zeszyt 32-kartkowy w kratkę (podpisany)

–  farby plakatowe 8 kolorów Astra  (podpisane)

– 3 pędzle różnej grubości

– plastikowy kubek na wodę

– 2 papierowe teczki z gumką na prace kontrolne i plastyczne

– plastelina 6 kolorów (Astra)

–  klej w sztyfcie  (Amos, Magic)

– kredki świecowe 12 kolorów (Bambino)

– wyposażony piórnik (pióro, naboje z atramentem, ołówek, kredki, gumka, temperówka linijka, nożyczki z bezpiecznymi końcówkami)

– strój sportowy (worek gimnastyczny: biała koszulka, czarne, granatowe spodenki, obuwie sportowe- biała podeszwa)

Podczas uroczystości szkolnych uczniów obowiązuje strój galowy (białe bluzki, koszule i czarne, granatowe spódnice, spodnie)

Dodatkowych informacji wychowawcy udzielą na pierwszym spotkaniu w roku szkolnym.