Uczymy dzieci programować
Autor: UN 25 czerwca 2020

Nauka programowania cieszy się wśród naszych uczniów ogromnym zainteresowaniem, dlatego wzięliśmy udział w kolejnej już V edycji Ogólnopolskiego Programu ,,Uczymy dzieci programować”. Dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w zajęciach. Podejmowały samodzielną pracę w domu. Rozwijały umiejętności zdobyte podczas lekcji. Programowanie to świetna zabawa dla naszych uczniów, ale przede wszystkim to możliwość rozwijania kreatywnego myślenia, poszukiwanie różnorodnych rozwiązań postawionego przez nauczyciela lub innego ucznia problemu. To nauka współpracy w poszukiwaniu najlepszego rozwiązania. To przede wszystkim szansa na odkrycie nowej pasji, która może być szansą na rozwój każdego ucznia. Zajęcia z programowania będziemy kontynuować w kolejnym roku szkolnym, ponieważ kodowanie nie musi być trudne, może dawać wiele radości i satysfakcji uczniom, łączyć się z aktualnie realizowanymi zagadnieniami i rożnymi edukacjami. Podczas nauki zdalnej nasi uczniowie świetnie poradzili sobie z przygotowanymi zadaniami, spisali się na medal.  Za udział otrzymaliśmy kolejny certyfikat, a uczniowie dyplomy.

                                                                                        Urszula Niziołek

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij