Informacja
Autor: admin@sp3 27 sierpnia 2020

Szanowni Państwo,

zgodnie z wytycznymi MEN, MZ i GIS, od 1 września 2020r. szkoła działa w wariancie tradycyjnego kształcenia. Zaplanowany jest nowy rozkład dzwonków. W przestrzeniach wspólnych szkoły (korytarze, szatnie, schody, przedsionek) obowiązuje osłona ust i nosa. Rodzice/ prawni opiekunowie wchodzą na teren szkoły tylko w uzasadnionych sytuacjach z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Rekomendowanym sposobem komunikacji rodziców ze szkołą jest dziennik elektroniczny, telefon, strona internetowa szkoły oraz platforma GSuite.

W przypadku wystąpienia zagrożenia epidemiologicznego, istnieje możliwość mieszanej formy kształcenia (hybrydowej), w której część zajęć oddziału, klasy, etapu edukacyjnego lub całej szkoły lub placówki, w zakresie wszystkich lub poszczególnych zajęć, będzie prowadzona na odległość (zdalnie).

Istnieje również trzeci wariant – zajęcia stacjonarne zostają zawieszone na określony czas i w całej szkole zostaje wprowadzone kształcenie na odległość (edukacja zdalna). Ze względu na dynamicznie zmieniającą się sytuację, decyzje o ewentualnej zmianie formy kształcenia, będą podejmowane na bieżąco po ustaleniach z Powiatowym Inspektorem Sanitarnym oraz Organem Prowadzącym Szkołę. Dbając o bezpieczeństwo naszej społeczności szkolnej od dnia 01 września 2020r. szkoła będzie prowadziła działalność zgodnie z bieżącymi z wytycznymi MEN, MZ i GIS oraz obowiązującymi w placówce procedurami (szczegółowe procedury oraz rozkład dzwonków zostaną umieszczone na stronie internetowej szkoły 31.08.2020r.).

Irena Krzywoń
dyrektor szkoły

Wytyczne MEN dla szkół

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij