Zebrania z rodzicami
Autor: admin@sp3 3 września 2020

Zapraszamy na wywiadówki, które obędą się 7 – 8 września według załączonego harmonogramu. Część zebrań  będzie przeprowadzona online przez Meet’a.

Harmonogram zebrań

W środę o 18.00 na stołówce szkolnej w budynku na os. 700-lecia odbędzie się zebranie przedstawicieli trójek klasowych.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij