Autor: admin@sp3 14 września 2020

Szanowni Państwo,

9 września odbyło się zebranie przedstawicieli oddziałowych rad klasowych, na którym wybrano zarząd Rady Rodziców na rok szkolny 2020/ 2021.

Skład Prezydium:

przewodniczący/ skarbnik- p. Marcin  Waldon

wiceprzewodniczący–  p. Michał Szafraniec

wiceprzewodniczącyp. Grzegorz Granek

sekretarz- p. Renata Pustołka

Komisja Rewizyjna:

• Aleksandra Rymaszewska
  • Edyta Reguła
  • Małgorzata Hanslik

Rada Rodziców przedstawiła rozliczenie finansowe za ubiegły rok szkolny- dostępne na stronie szkoły.

Ustalono składkę na rzecz RR w wysokości 50  PLN. Wpłat można dokonać na konto:

04 8456 0009 2001 0028 2464 0001

Bank Spółdzielczy w Żorach, ul. Męczenników Oświęcimskich 28, 44-240 Żory

lub u klasowych skarbników.

Kontakt mailowy: rrsp3zory@gmail.com

Życzymy udanego roku szkolnego!

Irena Krzywoń, dyrektor szkoły