Europejski Dzień Języków
Autor: RS@sp3 16 września 2020

Z okazji Europejskiego Dnia Języków zapraszamy uczniów uczących się języka niemieckiego mniejszości narodowej do zabawy pod tytułem „pożeracz słówek” – WÖRTERFRESSER. Regulamin zabawy oraz listę słówek uczniowie otrzymają od swoich nauczycieli języka niemieckiego w czasie zajęć lekcyjnych w tym tygodniu. Konkurs odbędzie się 24 i 25 września na zajęciach języka niemieckiego mniejszości narodowej.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij