Witają ,,Asy z 1b klasy”
Autor: UN 21 września 2020

1 września z bijącym sercem przyszliśmy do pierwszej klasy. Jak się domyślacie każdy z nas zadawał sobie pytanie ,, jak to będzie?” W szkole powitały nas: pani dyrektor Irena Krzywoń, v-ce dyrektor Grażyna Frąckowiak, v-ce dyrektor Natalia Chrabańska. Jesteśmy klasą 1b -Koderki, naszą wychowawczynią została pani Urszula Niziołek. Nasza sala lekcyjna nr 40 mieści się na drugim piętrze. Jesteśmy weseli, hałaśliwi i bardzo ruchliwi. Lubimy biegać, skakać, rysować, lepić z plasteliny, śpiewać, tańczyć. Za nami już dwa tygodnie nauki i zabawy. A jednak najlepsze jest kodowanie! Powoli zgłębiamy wiedzę na temat programowania. Jak ten czas szybko płynie! Z uśmiechem i zapałem podejmujemy kolejne wyzwania. Od naszej Pani otrzymaliśmy tajemnicze ,,Ciszaki”, które odwiedzają nas codziennie w klasie.

,,Nasza klasa jest jak pudełko kredek – każdy jest inny, ale razem możemy stworzyć dzieło sztuki.”

I  powiemy Wam w sekrecie, że  w szkole jest całkiem fajnie, nie mamy czasu na nudę.

Koderki z wychowawczynią