Dzień Chłopca w 3d
Autor: UN 30 września 2020

  Uśmiechnięte dzieci prezentują upominki, które dostały z okazji Dnia Chłopca – na uszach – tak jak kolczyki - zawieszone mają kolorowe breloczki.Dzień Chłopca w naszej klasie obchodziliśmy na wesoło. Mieliśmy do wykonania różne zadania np.: odgadnąć kilka tematycznych zagadek, spacerować na „wysokich obcasach”  (nie było to łatwe, ale jakoś daliśmy radę), wykonać kilka pompek (łatwizna), narysować dowolne zwierzę z zasłoniętymi oczami (to było naprawdę śmieszne). Na pamiątkę dostaliśmy drobne breloczki – zabawki, a wszyscy  – słodziutkie batoniki.

Chłopcy z kl.3d

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij