EU Code Week 10-25 października 2020
Autor: UN 12 października 2020

Logo CodeWeek organizatorPodobnie jak w  ubiegłym  roku, dołączyliśmy do Code Week. Mamy wiele pomysłów na ciekawe spędzenie czasu związanego  z kodowaniem i nauką programowania. Europejski Tydzień Kodowania to oddolna inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe wśród uczestników w ciekawy i interesujący sposób. Nauka kodowania pomaga wszystkim zrozumieć otaczający nas świat, który ulega ciągłym zmianom. Tak więc inspirujmy się kodowaniem i algorytmicznym myśleniem, by rozwijać nowe pomysły i wprowadzać innowacje na przyszłość.

Urszula Niziołek

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij