Z książką mi do twarzy
Autor: Oz@sp3 9 listopada 2020

Zdjęcie przedstawia kolaż złożony ze zdjęć, na których są uczennice czytające książki oraz zakładki do książekPo tym hasłem upłynął tegoroczny miesiąc bibliotek szkolnych. Efekty Waszych prac, czyli zakładki do ciekawych książek oraz fotografie w książkowej scenerii są bardzo pomysłowe i świadczą o kreatywności oraz talentach plastycznych ich autorów. Prezentujemy na wystawce wszystkie prace, które napłynęły do biblioteki. Wyróżnieni i nagrodzeni książkami zostali następujący uczniowie:

 

 

Zakładka do ciekawej książki

I miejsce –Emila kl. 2b

II miejsce Kuba kl.3d

Aleksander kl. 2c

„Z książką mi do twarzy”- fotografia

I miejsce- Maja kl. 3a

II miejsca

Pola kl. 2b

Marysia kl. 2a

Jadzia kl. 2a

Pytania czytelnicze za październik

Filip kl. 2a

 

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij