Z książką mi do twarzy
Autor: Oz@sp3 9 listopada 2020

Zdjęcie przedstawia kolaż złożony ze zdjęć, na których są uczennice czytające książki oraz zakładki do książekPo tym hasłem upłynął tegoroczny miesiąc bibliotek szkolnych. Efekty Waszych prac, czyli zakładki do ciekawych książek oraz fotografie w książkowej scenerii są bardzo pomysłowe i świadczą o kreatywności oraz talentach plastycznych ich autorów. Prezentujemy na wystawce wszystkie prace, które napłynęły do biblioteki. Wyróżnieni i nagrodzeni książkami zostali następujący uczniowie:

Zakładka do ciekawej książki

I miejsce –Emila kl. 2b

II miejsce Kuba kl.3d

Aleksander kl. 2c

„Z książką mi do twarzy”- fotografia

I miejsce- Maja kl. 3a

II miejsca