WYNIKI POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „RÓŻANIEC MODLITWĄ RODZINNĄ”
Autor: RS@sp3 19 listopada 2020

Wyniki powiatowego konkursu plastycznego „RÓŻANIEC MODLITWĄ RODZINNĄ”

 

I miejsce Krzysztof Szymański SP-3 Żory

II miejsce Zuzanna Górniczek NS Żorek

III miejsce Nel Domanowska SP-13 Żory

 

Wyróżnienia 

Dorota Wacławczyk SP-3 Żory

Amelia Grzesik SP-4 Żory

Zofia Łukaszczyk ZSP nr 5

Olivier Oleksy SP-15 Żory

Julia Kosińska NSMS Żory

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom. RÓŻANIEC MODLITWĄ RODZINNĄ

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij