WYNIKI KONKURSU GRAFIKI KOMPUTEROWEJ
Autor: RS@sp3 22 grudnia 2020

 

Świąteczny rysunek z prezentami i choinką

Wyniki Konkursu Grafiki Komputerowej – „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna”

 

I miejsce   Alina Walczyńska z klasy 4a

II miejsce  Oskar Otola z klasy 4c

III miejsce Julia Cichy z klasy 4c

         oraz Paulina Hus z klasy 4a

 

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie. Każdy z uczestników zostanie nagrodzony pamiątkowym dyplomem. Życzymy radosnych świąt Bożego Narodzenia.

Organizatorzy: Anna Góras, Renata Skóra

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij