Autor: RS@sp3 22 grudnia 2020

 

Życzenia świąteczne od dyrektora szkoły  i grona pedagogicznego i społeczności szklonej. na dole zdjęcia znajdują się kartki świąteczne wykonane przez uczniów klas 4 podczas konkursu grafiki komputerowej

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij