ZMIANA REGULAMINU ŚWIETLICY
Autor: RS@sp3 17 stycznia 2021

W związku z trwającą pandemią oraz powrotem do nauki stacjonarnej uczniów klas I –III,  uległ zmianie regulamin świetlicy szkolnej. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami. Uczestnictwo przez dziecko w zajęciach świetlicowych jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Regulamin świetlicy

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij