Wyniki XV edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego „Bóbr” 2020
Autor: RS@sp3 20 stycznia 2021

Miło nam poinformować, że wśród laureatów mamy reprezentantów naszej szkoły:

Łukasz Dubiel z klasy 3a zajął III miejsce w kategorii Skrzat

Emilia Wójcik z klasy 2b otrzymała wyróżnienie w kategorii Skrzat

Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy: Anna Góras, Renata Skóra

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij