Orlik
Autor: admin@sp3 15 lutego 2021

Informuję, że od 12.02.2021r. do 28.02.2021r. zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 11.02.2021r. (Poz.267); kompleks boisk „Orlik” będzie czynny dla wszystkich klientów zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Dyżury Orlików  – luty 2021

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij