Informacja
Autor: RS@sp3 19 marca 2021

W związku z obostrzeniami w okresie 20 marca 2021- 18 kwietnia 2021 kompleks boisk „Orlik” jest niedostępny dla sportu amatorskiego.

W przypadku grup trenujących zawodowo możliwe jest korzystanie z boisk po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z animatorami.

Dyrektor szkoły

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij