Konkurs ekologiczno – fotograficzny
Autor: Oz@sp3 9 czerwca 2021

Nowa normalność_Z wielką przyjemnością informujemy, iż uczennica naszej szkoły Amelia Marosz z klasy 7e zajęła I-sze miejsce w międzyszkolnym konkursie ekologiczno – fotograficznym «Światowy Dzień Ziemi 2021 – przywróć naszą planetę» zorganizowanym przez Zespół Szkół w Rybniku ZDZ w Katowicach.
          Konkurs był skierowany do uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz do uczniów szkół ponadpodstawowych i polegał na zrobieniu zdjęcia przedstawiającego problem ekologiczny najbliższego regionu, np. zmiany w przyrodzie spowodowane działalnością człowieka lub przedstawiający piękno naszego regionu.
          Ocenie podlegały: zgodność z tematem konkursu, jakość techniczna, interpretacja tematu, wartość artystyczna. Oryginalne zdjęcie Amelii pt. «Nowa normalność» okazało się być najlepszym!

Pozostali uczniowie, którzy wzięli udział w konkursie to:
Antosiak Jakub z kl. 8j – «Drzewa nad jeziorem»
Ciupka Zofia z kl. 7j – «Spotkanie światów – człowiek i natura»
Dubiel Szymon z kl. 8j – «Problem rewitalizacji obszarów kopalnianych»
Filipiak Hanna z kl. 8j – «Zaułek przyrody»
Kania Oskar z kl. 8b – «Nasze piękno»
Michalski Patryk z kl. 7b – «KOSMOS Szczygłowice»
Rózga Zuzanna z kl. 7e – «Pole spokoju i nadziei»
Zawrotniak Maksymilian z kl. 8d – «Jezioro obłoków»
Gratuluję wszystkim uczestnikom wykonania ciekawych zdjęć i dziękuję za wzięcie udziału w konkursie!!

K. Dźwigońska