Dzień Pustej Klasy
Autor: Op@sp3 23 czerwca 2021

W piątek, 18 czerwca 2021r. obchodziliśmy Dzień Pustej Klasy – święto zainicjowane w 2012 roku przez brytyjskich nauczycieli, którego celem jest popularyzacja edukacji na świeżym powietrzu. Dzień ten jest wyjątkowym, międzynarodowym świętem edukacji na świeżym powietrzu i obchodzi się go zawsze w trzeci piątek czerwca. Dla naszych uczniów była to okazja do bliskiego kontaktu z przyrodą, do jej uważnej, czułej obserwacji i beztroskiego celebrowania jej piękna. Żywa lekcja przyrody była dla uczniów cennym doświadczeniem. Być może będzie inspiracją do nowych zainteresowań przyrodniczych. Zapraszamy do galerii: