Dla Mamy i dla Taty!
Autor: UN 23 czerwca 2021

My rodzinę dobrą mamy,
zawsze razem się trzymamy!
I choć czasem czas nas goni,
My jak palce jednej dłoni!

Piękne, oryginalne, wzruszające życzenia dla ukochanej Mamy, piosenka i gromkie 100 LAT!              „Ta-ta, ta-ta, ta z Tatą wszystko gra” –  rockandrollowa piosenka dla  Taty.   A dla Dzieci – smaczne lody.

Uczniowie klasy 1c  przygotowali krótkie występy online na specjalną okazję, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Było troszkę stresu i tremy,  ale wszystko się udało.  Uśmiech Mamy i Taty – najważniejsze!!!

Teresa Moś