Dla Mamy i dla Taty!  
Autor: UN 23 czerwca 2021

My rodzinę dobrą mamy,
zawsze razem się trzymamy!
I choć czasem czas nas goni,
My jak palce jednej dłoni!
                        

Piękne, oryginalne, wzruszające życzenia dla ukochanej Mamy, piosenka i gromkie 100 LAT!              „Ta-ta, ta-ta, ta z Tatą wszystko gra” –  rockandrollowa piosenka dla  Taty.   A dla Dzieci – smaczne lody.

Uczniowie klasy 1c  przygotowali krótkie występy online na specjalną okazję, jaką jest Dzień Mamy i Taty. Było troszkę stresu i tremy,  ale wszystko się udało.  Uśmiech Mamy i Taty – najważniejsze!!!

Teresa Moś

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij