Pierwsza klasa już za nami!
Autor: UN 23 czerwca 2021

Koderki postanowiły zakończyć swoją magiczną podróż po pierwszej klasie, projektując trasy dla ozobotów w pięknej, morskiej scenerii. Dzieci przypomniały sobie informacje na temat właściwego zachowania się i przestrzegania zasad ruchu drogowego oraz bezpieczeństwa nad wodą, w górach, w domu, w mieście i na wsi. Koderki uczestnicząc w zajęciach miały okazję twórczo spędzić  czas, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności, a przy tym dobrze się bawić. Wykazały się twórczą postawą, dociekliwością i wytrwałością potrzebną do osiągnięcia celu. Rozwijały kreatywne, logiczne i abstrakcyjne  myślenie, wyobraźnię, doskonaliły pamięć oraz koncentrację. Dzieci  świetnie poradziły sobie wykorzystując nowoczesne technologie. Pierwsza klasa już za nimi 😊.

Cudownych, bezpiecznych i kreatywnych  wakacji życzą Koderki z wychowawcą!