Wyniki konkursu „C – jak Czechy i Słowacja”
Autor: RS@sp3 24 czerwca 2021

W tegorocznym szkolnym konkursie geograficznym „C – jak Czechy i Słowacja” uczestniczyło 10. uczniów z klas 6 i 7.

Największym znawcą naszych południowych sąsiadów okazał się Jakub Dzwonkowski z klasy 7b.

Drugie i trzecie miejsce zajęli: Hanna Złoty i Łukasz Owczarek z klasy 6e.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym konkursie w przyszłym roku szkolnym!

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij