WAKACJE!!!
Autor: admin@sp3 28 czerwca 2021

Życzymy wszystkim bezpiecznych i słonecznych wakacji. Dużo odpoczynku, radości i niezapomnianych  wakacyjnych przygód.

Plakat informujący o zasadach bezpiecznej kąpiei, bezpiecznego opalania, wycieczek w góry, aktywnego wypoczynku. Numer alarmowy 112

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij