Zima w żorskim parku na fotografiach
Autor: Oz@sp3 7 kwietnia 2015

DSCF1117Kolejna edycja konkursu fotograficznego „ Trzy pory roku w żorskim parku” została zakończona. Tym razem królowała zima, która w tym roku nie była zbyt śnieżna.

Lista zwycięzców:

I miejsce: Wiktoria Drzyzga- kl. IV C

II miejsce: Oskar Kania- kl. II B

III miejsce: Michał Krusberski- kl. VC

Wyróżniono także prace Karola Ryszkiel z kl. IF oraz Emilki Ryszkiel z kl. IV D

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz ciekawe książki.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Zachęcamy uczniów do przystąpienia do ostatniego już etapu. Tym razem należy sfotografować wiosnę w naszym parku.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij