Zima w żorskim parku na fotografiach
Autor: Oz@sp3 7 kwietnia 2015

DSCF1117Kolejna edycja konkursu fotograficznego „ Trzy pory roku w żorskim parku” została zakończona. Tym razem królowała zima, która w tym roku nie była zbyt śnieżna.

Lista zwycięzców:

I miejsce: Wiktoria Drzyzga- kl. IV C

II miejsce: Oskar Kania- kl. II B

III miejsce: Michał Krusberski- kl. VC

Wyróżniono także prace Karola Ryszkiel z kl. IF oraz Emilki Ryszkiel z kl. IV D

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz ciekawe książki.

Nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Zachęcamy uczniów do przystąpienia do ostatniego już etapu. Tym razem należy sfotografować wiosnę w naszym parku.