Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową”
Autor: DK@sp3 20 grudnia 2021

Prace konkursowe

Nasza szkoła po raz kolejny została organizatorem Powiatowego Konkursu Plastycznego na „Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową” skierowanego do uczniów klas I-III z żorskich szkół.  Jak co roku konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem – tym razem na konkurs wpłynęły 42 prace. Po niezwykle ciężkich obradach komisja wyłoniła zwycięzców:

w kategorii klas I:

1 miejsce – Emilia Łukasik  kl. 1c, SP-3

2 miejsce – Paweł Drzyzga  kl. 1b, SP-3

3 miejsce – Hania Dratwa  kl. 1c, SP-3

Wyróżnienie –  Zosia Hulbój kl. 1  SP-4

w kategorii klas II:

1 miejsce – Marta Dudzik  kl. 2a, SP-3

2 miejsce – Wojtek Mielcarek kl. 2  ZSP-9

3 miejsce –  Jan Wilk kl. 2b, SP-3

Wyróżnienie –  Hania Bednarska kl. 2b, SP-3

w kategorii klas III:

1 miejsce – Maja Żelazo  kl. 3a, SP-16

2 miejsce – Amelia Zniszczoł  kl. 3d, SP-3

3 miejsce – Matylda Komar kl. 3 SP-15

Wyróżnienie –  Lena Surma kl. 3a, SP-3

Wyróżnienie –  Maja Zarębska kl. 3d, SP-3

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

Organizatorki