Dyżur psychologa z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Żorach
Autor: Oz@sp3 17 stycznia 2022

W ramach współpracy Szkoły z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Żorach, w dniach:

19 stycznia 2022 w Budynku nr 1 na os. 700-lecia Żor w godzinach 8:50 do 12:50 w sali nr 29

oraz

9 lutego 2022 w Budynku nr 2 przy ul. Klimka 7 w godzinach 8:50 do 12:30 w sali nr 12,

dyżur pełnić będzie psycholog pani Sabina Goczoł.

Zapraszamy chętnych uczniów, rodziców i nauczycieli do skorzystania z porady.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij