W Miejskiej Bibliotece Publicznej
Autor: Op@sp3 21 stycznia 2022

Dnia 18.01.2022 nasza klasa była z wizytą w MBP. Obejrzeliśmy zakamarki na wszystkich poziomach, poznaliśmy nowoczesne sposoby wypożyczania książek oraz etapy powstawania książki. Mogliśmy przejrzeć ciekawe wydania książek, a także samodzielnie wykonać zakładkę do książki. Na zakończenie spotkania wspólnie bawiliśmy się na macie edukacyjnej. Większość z nas zaplanowała, że w najbliższym czasie wspólnie z rodzicami, odwiedzi bibliotekę.

Uczniowie kl.1b

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij