Klasa 1d w Miejskiej Bibliotece Publicznej
Autor: Op@sp3 23 stycznia 2022

W dniu 12.01.2022 dzieci z klasy I d  udały się na wycieczkę do Biblioteki Miejskiej w Żorach, gdzie czekała na nich Pani Bibliotekarka. Uczniowie z wielką radością zapoznali się z magicznym dla nich miejscem. Zdecydowana większości dzieci była pierwszy raz wśród tylu książek. Dzieci miały możliwość przejść między regałami w wypożyczalni i czytelni. Zwiedzić  wszystkie piętra i poznać każdy zakątek biblioteki. Dowiedziały się jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. Wszystkim dzieciom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z chęcią oglądały i komentowały. Na zakończenie spotkania w bibliotece dzieci podziękowały pani bibliotekarce za oprowadzenie po świecie książki. Każdy uczeń wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy i pełen wrażeń.