Dzień Babci i Dziadka w wersji online!
Autor: UN 23 stycznia 2022

W czwartek 21 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci, a w piątek 22 stycznia Dzień Dziadka. 

Zamiast uroczystej akademii zaprezentowaliśmy się przed kamerą, a dziadkowie mogli obejrzeć nasz krótki występ na ekranie, w zaciszu własnego domu. Do życzeń dołączyliśmy laurki w formie lapbooków. 

uczniowie klasy 2c

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij