POMOC
Autor: Oz@sp3 27 lutego 2022

Jeśli zauważycie Państwo u swoich dzieci zachowania, które Was martwią, związane z aktualnymi wydarzeniami, ale nie tylko, pamiętajcie, że możecie skorzystać na terenie naszej placówki z pomocy pedagogów i psychologa. Pomożemy jak umiemy, a w razie potrzeby pokierujemy do odpowiednich osób i instytucji.

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij