Увага! Допомога українською мовою 800 12 12 12 (informacja pochodzi ze strony Polskiego Rzecznika Praw Dziecka)
Autor: Oz@sp3 27 lutego 2022

З середи 2 березня при безкоштовному Дитячому Телефоні Довіри Обмудсмена Прав Дитини буде чергувати україномовний психолог. Також можна отримати підтримку росїйською.

Чергування психолога українською та російською:

– з 15.00 до 22.00:

середа 2 березня

четверг 3 березня

понеділок 7 березня

четверг 10 березня

понеділок 14 березня

вівторок 15 березня

середа 16 березня

понеділок 21 березня

вівторок 22 березня

середа 23 березня

четверг 24 березня

середа 30 березня

 

– з 22.00 до 6.00:

п’ятниця 11 березня

субота 26 березня.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij