Внимание! Помощь на русском 800 12 12 12 (informacja pochodzi ze strony Polskiego Rzecznika Praw Dziecka)
Autor: Oz@sp3 27 lutego 2022

Со среды 2 марта при бесплатном Детском Телефоне Доверия Омбудсмена по правам детей будет работать украиноязычных психолог. Также можна получить поддержку на русском языке.

Дежурство психолога на украинском и русском языках:

– с 15.00 до 22.00:

среда 2 марта

четверг 3 марта

понедельник 7 марта

четверг 10 марта

понедельник 14 марта

вторник 15 марта

среда 16 марта

понедельник 21 марта

вторник 22 марта

среда 23 марта

четверг 24 марта

среда 30 марта

 

– c 22.00 до 6.00:

пятниця 11 марта

субота 26 марта.

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij