Międzynarodowy Dzień Lasu i Dzień Ziemi w 2c
Autor: IG@sp3 17 maja 2022

Eko – Szkoła

W marcu, w związku z obchodami  Międzynarodowego  Dnia Lasu, uczniowie
i uczennice klasy 2c wzięli udział w eko-grze. Odkrywali tajemnice lasu wraz z ilustrowanymi bohaterami Ekoeksperymentarium. Rozwiązując kolejne zadania zdobywali nie tylko punkty, ale i wiedzę o lesie.

W kwietniu, z okazji Światowego Dnia Ziemi, w ramach zajęć „Dbamy o nasze środowisko” bawili się w „Wiosenny teatrzyk ekologiczny”, układali hasła promujące ochronę przyrody oraz zadbali o czystość swojego otoczenia.

Łącząc te dwa święta wykonali ekologiczne prace plastyczne.

Teresa Moś