Kl. 1 a i 1 b – w teatrze.
Autor: admin@sp3 13 kwietnia 2015

IMG_0042    Dnia 13 kwietnia klasy 1a i 1b pojechały do Bielska do Teatru Lalek Banialuka na spektakl pt.: ”Królewna Śnieżka”. Wszystkie dzieci znają treść tej baśni napisanej przez braci Grimm. W teatrze została przygotowana jako przedstawienie kukiełkowe. Małych widzów zachwyciła wspaniała dekoracja, przepiękne kukiełki, niezwykła muzyka i zaskakujące efekty specjalne. Po spektaklu dzieci czekała jeszcze jedna niespodzianka, a mianowicie zajęcia teatralno-muzyczne z panią zajmującą się w teatrze muzyką. Prowadząca zajęcia najpierw nauczyła dzieci śpiewać piosenkę krasnoludków , a potem pozwoliła wszystkim wejść na scenę i zabawić się w aktorów. Czuliśmy się jak prawdziwi artyści, a krótka scenka wyszła nam wspaniale.

       W teatrze bardzo nam się podobało i z chęcią znowu tam pojedziemy, oczywiście na inny spektakl. 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij