Zbiórka karmy i akcesoriów dla psów ze schroniska oraz dla psów z Ukrainy
Autor: IG@sp3 22 maja 2022

Plakat promujący zbiórkę karmyEko – Szkoła

W okresie od 4.10.2021 do 18.02.2022 r w budynku nr 2 w ramach akcji „Pomagamy zwierzakom została przeprowadzona zbiórka akcesoriów dla psów i kotów, środków do pielęgnacji, suplementów diety i karmy dla podopiecznych Schroniska dla Zwierząt
w Jastrzębiu Zdroju. Rzeczy zostały przetransportowane do schroniska 18 lutego 2022 roku.

W okresie od 1 kwietnia do 29 kwietnia 2022 roku na terenie naszej szkoły w budynku nr 2 została przeprowadzona zbiórka karmy dla psów i kotów, które zostały uratowane
i wywiezione z Ukrainy.

Zbiórka została zrealizowana przy współpracy z Technikum nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Żorach.

W/w rzeczy zostaną dostarczone do rybnickiej Fundacji Mondo Cane która pomaga psom i kotom znajdującym się w domach tymczasowych w dniu 16 maja 2022 roku.

Osoby odpowiedzialne za przeprowadzenie akcji: Bogna Jurkowska-Paduch, Julita Płażewska.

Julita Płażewska

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij