NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO KLASY SIÓDMEJ DWUJĘZYCZNEJ
Autor: IG@sp3 23 maja 2022

Plakat Z ogłoszeniem naboru do klasy VII dwujęzycznej z wiodącym językiem angielskim.

Szkoła Podstawowa Nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Żorskich Twórców Kultury ogłasza nabór uzupełniający do klasy siódmej dwujęzycznej w roku szkolnym 2022/2023.

HARMONOGRAM NABORU UZUPEŁNIAJĄCEGO

do 07.07.2022 r. złożenie wniosku wraz z dokumentami, świadectwa promocyjnego do klasy VII.

08.07.2022 r. godz. 10.00 sprawdzian predyspozycji językowych.

11.07.2022 r. podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywny wynik sprawdzianu predyspozycji językowych oraz podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do oddziału dwujęzycznego w klasie VII.

12.07.2022 r. potwierdzenie woli nauki w oddziale dwujęzycznym klasy VII.

13.07.2022 r. podanie do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych do oddziału dwujęzycznego w klasie VII.

Wniosek o przyjęcie do klasy dwujęzycznej