Badania lekarskie
Autor: RS@sp3 10 czerwca 2022

Badania lekarskie dla dzieci przyjętych do  klas sportowych odbędą się w następujących terminach:

14 czerwca o  godz. 18.00 HALA MOSIR – klasa pierwsza
21 czerwca o  godz. 18:30 HALA MOSIR –  klasa czwarta (przed badaniami o godzinie 18:00 zebranie rodziców z przedstawicielami Klubu)
 
OBECNOŚĆ NA BADANIACH OBOWIĄZKOWA
Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij