Dzień Pustej Klasy
Autor: UN 19 czerwca 2022

Klasy 1c, 2b i 2c dołączyły do akcji świętowania edukacji w przyrodzie. 10 czerwca mimo kapryśnej pogody uczniowie udowodnili, że kontakt z przyrodą jest niezbędny do zachowania zdrowia psychicznego i fizycznego. Wychodzenie w teren to nie jest „marnowanie czasu”, ale jeden ze sposobów uczenia się wielozmysłowego, uczenia wrażliwości na potrzeby otaczającego nas świata oraz integracji klasy. Nie przestraszyła nas pogoda,  wręcz przeciwnie: dzięki niej musieliśmy bardziej się nagimnastykować, aby ten dzień był dla nas niezapomniany!

M.Orłowska U.Niziołek T.Moś

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij