Dyplom zdobyty!
Autor: UN 19 czerwca 2022

W tym roku szkolnym klasa 2c realizowała projekt edukacyjny Fundacji Uniwersytetu
Dzieci – „Matematyka – kto w pracy liczy, mierzy i waży?” Uczniowie podczas lekcji
sprawdzali, jak z matematyki korzystają przedstawiciele różnych zawodów: kucharze, krawcy czy
muzycy. Trenowali projektowanie, wyobraźnię przestrzenną czy odmierzanie składników. Zobaczylirównież, jak wygląda praca w różnych profesjach, co pozwoliło im zwiększyć świadomość, w jakichdziedzinach chcieliby się rozwijać. To było ciekawe i przyjemne wyzwanie.

wych. T. Moś

dyplom klasa 2c-matematyka-kto-w-pracy-liczy-mierzy-i-wazy-

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij