Koderki w zaczarowanym świecie klocków lego- podsumowanie.
Autor: UN 19 czerwca 2022

Dzieci uczestniczące w innowacji pedagogicznej rozwinęły talenty, zainteresowania i nowe umiejętności informatyczno-konstrukcyjno – inżynierskie. Jestem zachwycona pomysłowością młodych konstruktorów, którzy  przygotowali swoje budowle, roboty, zwierzęta. Maleńkie klocki stały się źródłem inspiracji pobudzającej do myślenia, działania i współpracy. Każde spotkanie rodziło niemałe emocje. Klocki nauczyły drugoklasistów  budowania relacji między sobą. Aż miło było popatrzeć na uśmiechnięte buzie uczniów, którzy z zapałem wykonywali polecenia i budowali dzieła z klocków Lego. Z dumą je potem prezentowali.

Przyszli inżynierowie siedzą dzisiaj w szkolnych ławkach!

Urszula Niziołek