Czas tak szybko leci… już wiosna w 6b
Autor: Oz@sp3 11 kwietnia 2015

DSC_1132Wiele się działo w 6b od jesieni.

Zaangażowaliśmy się w kampanię reklamującą szkolną bibliotekę .

Zimową aurę wykorzystaliśmy, aby ulepić bałwana i pojeździć na nartach. Grupa uczniów naszej klasy pojechała z panią dyrektor i panią Mazur poszaleć na stoku.

W marcu wzięliśmy udział w Dniu Otwartym w Zespole Szkół Społecznych w Żorach. Wizyta była bardzo ciekawa. Wzięliśmy udział w warsztatach fryzjerskich, zwiedziliśmy szkołę a także rozwiązywaliśmy ciekawe zadania. W drodze powrotnej obserwowaliśmy zaćmienie słońca.

No i oczywiście nieustannie się uczyliśmy… aż nadszedł WIELKI DZIEŃ- 1 kwietnia. Pięknie wystrojeni z głowami pełnymi wiedzy przyszliśmy na nasz pierwszy poważny egzamin.

O godz. 9:00 rozpoczęliśmy test z j. polskiego i matematyki. W czasie przerwy posililiśmy się pysznymi kanapkami przygotowanymi przez panie kucharki. A o godz. 11:45 rozpoczęliśmy sprawdzian z j. angielskiego. Teraz czekamy na wyniki, oby jak najlepsze.

Oto fotograficzna kronika wydarzeń: