Finał projektu!!!
Autor: UN 21 czerwca 2022

Klasa 2c w bieżącym roku szkolnym dołączyła do międzynarodowego projektu edukacyjnego
„CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” wspierającego rozwój czytelnictwa wśród
uczniów klas I-III, którego  twórczynią jest Pani Honorata Szanecka.
Podczas realizacji projektu dzieci doskonale się bawiły, jednocześnie doskonaląc swoje
umiejętności i poszerzając swoją wiedzę.

wych. Teresa Moś

 

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij