Dzieciaki Sadzeniaki
Autor: UN 21 czerwca 2022

Uczniowie klasy  2B brali  udział w projekcie ekologicznym „Dzieciaki Sadzeniaki”. Projekt  został przygotowany we współpracy z firmą Leroy Merlin. Założeniami projektu jest zwrócenie uwagi na potrzebę kształtowania otoczenia oraz zapoznanie dzieci z metodą sadzenia roślin i  pielęgnacją kwiatów.  Uczniowie wysłuchali prelekcji dotyczącej podstaw ochrony środowiska, zapoznali się z podstawowymi zagadnieniami z ekologii, wzięli czynny udział w przesadzaniu kwiatów oraz w nauce pielęgnacji roślin. Nie zabrakło miłych niespodzianek. Każdy z uczniów otrzymał na pamiątkę dyplom, piękną palmę oraz słodki poczęstunek.

Zajęcia bardzo nam się podobały. Jeszcze raz dziękujemy Panu Tomkowi  ( tacie naszej koleżanki Hani) za zorganizowanie dla nas zajęć , Pani Ani oraz  Pani Renacie za przeprowadzenie warsztatów.

Koderki z wychowawcą

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij