Dzieciaki Sadzeniaki
Autor: UN 21 czerwca 2022

Uczniowie klasy  2B brali  udział w projekcie ekologicznym „Dzieciaki Sadzeniaki”. Projekt  został przygotowany we współpracy z firmą Leroy Merlin. Założeniami projektu jest zwrócenie uwagi na potrzebę kształtowania otoczenia oraz zapoznanie dzieci z metodą sadzenia roślin i  pielęgnacją kwiatów.  Uczniowie wysłuchali prelekcji dotyczącej podstaw ochrony środowiska, zapoznali się z podstawowymi zagadnieniami z ekologii, wzięli czynny udział w przesadzaniu kwiatów oraz w nauce pielęgnacji roślin. Nie zabrakło miłych niespodzianek. Każdy z uczniów otrzymał na pamiątkę dyplom, piękną palmę oraz słodki poczęstunek.

Zajęcia bardzo nam się podobały. Jeszcze raz dziękujemy Panu Tomkowi  ( tacie naszej koleżanki Hani) za zorganizowanie dla nas zajęć , Pani Ani oraz  Pani Renacie za przeprowadzenie warsztatów.

Koderki z wychowawcą