Górskie wędrówki 3b i 5b
Autor: Op@sp3 21 czerwca 2022

Klasa 3b i 5bDnia 14 czerwca uczniowie klas 3b i 5b wyruszyli na górską przygodę. Spacer po Przełęczy Kubalonka był wspaniałą okazją do podziwiania przepięknych widoków Istebnej. Tym bardziej, że pogoda tego dnia dosłownie nas rozpieszczała. Mieliśmy okazję zobaczyć Schronisko na Stecówce, które niestety nadal jest w remoncie. Trasa była bardzo przyjemna, a nasi piechurzy dzielnie radzili sobie na szlaku. Następną częścią wycieczki była zabawa w Parku Wodnym, w Kompleksie Zagroń Istebna.  Był to bardzo miło i aktywnie spędzony czas. Wycieczkę zaliczamy do udanych i zachęcamy do odwiedzania naszych pięknych gór.

Wychowawcy

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij