Klasa 1b na ognisku
Autor: Op@sp3 22 czerwca 2022

W ostatni piątek byliśmy na ognisku. Przyjechały tam panie animatorki i były zabawy z chustą oraz tatuaże. Później bańki mydlane i wata cukrowa. Ogólnie było super. Były kiełbaski, a mamy upiekły ciasta. Kręciliśmy się na karuzeli. A wszystko to odbyło się na „Przystanku Zachód”. Takie rzeczy mogłyby się dziać częściej.

                                                                     Maja Laksander 1b
Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij