EKO-SZKOŁA 2022
Autor: IG@sp3 22 września 2022

skan dokumentu nadającego tytuł Eko Szkoły

Miło nam poinformować, iż nasze całoroczne działania związane z ekologicznym stylem życia zostały docenione i nasza szkoła otrzymała tytuł «EKO – SZKOŁY 2022».

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom, nauczycielom i rodzicom, którzy wzięli udział w Ogólnopolskim Projekcie «Eko – Szkoła». Bez Was to by się nie udało!

                                                                       Koordynatorki projektu

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij