To już wiosna!
Autor: HP@sp3 22 marca 2015

To już wiosna – kl. 3b 

Dnia 20 marca 2015r.  dzieci i nauczyciele   naszej szkoły powitały wiosnę. Na początu obserwowaliśmy  zaćmienie słońca później był wiosenny apel, który przygotowała klasa I i III. Po apelu razem z uczniami innych klas przeszliśmy barwnym korowodem wokół naszej szkoły machając przez nas wykonanymi biedronkami, motylkami, pomponami i kwiatuszkami. W tym dniu obowiązywał strój zółto – zielony. Dzięki słonecznej pogodzie na naszych buziach gościł uśmiech. Uważamy ten dzień za bardzo udany i mamy nadzieję, że cała wiosna będzie taka piękna, jak ten pierwszy dzień.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij