To już wiosna!
Autor: HP@sp3 22 marca 2015

To już wiosna – kl. 3b

Dnia 20 marca 2015r.  dzieci i nauczyciele   naszej szkoły powitały wiosnę. Na początu obserwowaliśmy  zaćmienie słońca później był wiosenny apel, który przygotowała klasa I i III. Po apelu razem z uczniami innych klas przeszliśmy barwnym korowodem wokół naszej szkoły machając przez nas wykonanymi biedronkami, motylkami, pomponami i kwiatuszkami. W tym dniu obowiązywał strój zółto – zielony. Dzięki słonecznej pogodzie na naszych buziach gościł uśmiech. Uważamy ten dzień za bardzo udany i mamy nadzieję, że cała wiosna będzie taka piękna, jak ten pierwszy dzień.