Pierwsza lekcja siatkówki w 1 klasie sportowej
Autor: Op@sp3 24 listopada 2022

Pod okiem trenera i starszych koleżanek z 4 klasy siatkarskiej, pierwszoklasiści uczestniczyli w treningu siatkarskim. Jak widać na zdjęciach, sport to nie tylko wysiłek, ale przede wszystkim DOBRA ZABAWA.
S. Mazur

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij