Odbiór tabliczek
Autor: admin@sp3 30 kwietnia 2015

W deszczowe popołudnie członkinie koła „Z Comeniusem po Żorach” wybrały się do siedziby firmy Info- Graf po odbiór tabliczek z opowiastkami o miejscach, które w tym roku odwiedzili w ramach zajęć dodatkowych. Nie zastały właściciela firmy pana Romana Wyszogrodzkiego, więc podziękowanie złożyły na ręce pracownika zakładu, który przekazał Oli piękne tabliczki. Członkinie koła przy okazji zwiedziły zakład, zapoznały się z procesem powstawania banerów, tabliczek itp.

Tablice, które zasponsorował pan R. Wyszogrodzki, zawierają opowiastki o ciekawszych miejscach w Żorach oraz zdjęcie i rysunek, który jest dziełem uczniów kl. II B – podopiecznych pani Małgorzata Muras.

Dziewczęta na miejscu oceniły wygląd tabliczek i bardzo zadowolone opuściły przyjazny naszej szkole zakład.

DSCF1118 DSCF1120 DSCF1122 DSCF1125 DSCF1127 DSCF1129 tabliczka nr3

Skip to content

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. W każdej chwili możesz zablokować lub ograniczyć umieszczanie plików cookies (ciasteczek) w Twoim urządzeniu zmieniając ustawienia przeglądarki internetowej. Więcej informacji

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij